Tvarus dizainas

DURŲ DAŽYMAS

Durys į vonią , tualetą ir sandėliukus puikiai funkcionavo nuo 1985 metų. Dar buvo apklijuotos medį imituojančia plėvele. Jos nelupau ir nudažiau.  Mano manymu tai geriausias santykis tarp trukmės, išlaidų ir rezultato.

BALDŲ  DAŽYMAS

Mano sekciją 1958 metais suprojektavo architektas Vytautas Beiga. Vilniaus baldų kombinatas tokius korpusinius baldus gamino 12 metų. Šiandien jie aptriušę, bet vis dar puikios kokybės, todėl verti mūsų rankų darbo.

 

VONIOS PLYTELIŲ DAŽYMAS

Paveldėjau butą su vonia, tvarkingai išklijuotomis baltomis glazūruotomis plytelėmis. Daug vietos užėmė skalbimo mašina, trūko vietos,  buvo nepatogu.

Vonioje norėjau miško nuotaikos. Tam reikėjo žalios spalvos. Todėl plyteles nutariau nudažyti. Labai svarbu gerai nuvalyti kalkes. Aš tai dariau su actu. Seną silikoną prie vonios pakeičiau dažomu, o tarp plytelių palikau seną.

Drobinė užuolaida tik dekoracija. Už jos slepiasi baltą vonios užuolaida. Medinė kabykla-kėdė labai patogi prisėst ir džiovint rankšluosčius. Dabar vandens procedūros vyksta kartu su interjero terapija.

 

VIRTUVĖS PLYTELIŲ DAŽYMAS

Čekiškos plytelės ištikimai tarnavusios 25 metus vis dar tvirtai laikėsi ant sienų. Tačiau tarpai tarp plytelių buvo sunkiai išvalomi, atsirado nešvaros pojūtis. Nutariau jas nudažyti. Buvo visai nesunku, tik užtruko valymas. Rezultatas kaip visada – pranokstantis lūkesčius. Švaru ir  labai gerai valosi. Atsirado naujas įkvėpimas gaminti.